Amante Dos Esportes
Tijdens hun verblijf in Amante Dos Esportes Guarujá appartementen, kunnen gasten het Pernambuco strand bezoeken, gelegen op binnen 10 minuten rijden. Er is ook een privézwembad voor een nog aangenamer verblijf.
Het Pitangueiras Strand ligt binnen 6 km afstand van het appartement van 45 m².
Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement.
In Amante Dos Esportes appartement is een keuken waar gasten hun eigengemaakte maaltijden kunnen bereiden. Het is binnen 160-minuten rijafstand van het treinstation Pref Saladino gelegen. Toegang tot een golfclub helpt gasten hun lichaam te onderhouden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Beschikt Amante Dos Esportes appartement over parkeergelegenheid?
Amante Dos Esportes appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Amante Dos Esportes appartement?
Er is Pref Saladino treinstation op 160 minuten autorijden van Amante Dos Esportes appartement. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Amante Dos Esportes appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Amante Dos Esportes appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 45 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een privézwembad.